Apartman Capital Praha

Apartmanu Capital Praha 11 Apartmanu Capital Praha 12 Apartmanu Capital Praha 13 Apartmanu Capital Praha 14 Apartmanu Capital Praha 15 Apartmanu Capital Praha 16 Apartmanu Capital Praha 17 Apartmanu Capital Praha 18 Apartmanu Capital Praha 19 Apartmanu Capital Praha 20 Apartmanu Capital Praha 21 Apartmanu Capital Praha 22

.Apartmány Capital se nacházejí v samém srdci Prahy na Václavském náměstí. V okolí se lze nalézt velké množství význačných památek jako je kupříkladu Staroměstský Orloj či Karlův most. Pro cestování za vzdálenějšími památkami lze využít MHD, stanice tramvaje je vzdálená cca 50m a stanice metra je přímo před domem. Pokud chcete poznat noční život, v okolí najdete množství klubů a hospod, které budou vyhovovat široké škále zákazníků.


Všechny apartmány mají samostatnou koupelnu (vana, ručníky) s toaletou, plně vybavenou kuchyní (nádobí, lednička s mrazákem, myčka, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice/kávovar). Apartmány Capital disponují bezdrátovým připojením k internetu (ZDARMA) a až na jeden mají všechny také terasu. Náš apartmánový dům je vybaven výtahem, vąechny apartmány mají pouze jedno podlaží a také terasy jsou na stejné úrovni jako apartmány. Recepce je k dispozici 24 hodin denně, je možné si zde rezervovat různé výlety po Praze, parkování či obdržet informace o nejbližších památkách.


Na Václavském náměstí a v jeho nejbližším okolí se také nachází mnoho klubů (Duplex, Karlovy lázně), pivnic (Rustika, nachází se přímo v domě) a kabaretů (Darling). Snídaně není v ceně, ale dá se připlatit, v případě žádosti je možné donést ji na pokoj (nutno objednat předem), jinak se podává v kavárně o patro níže, která také disponuje internetovým připojením. Na stejném patře se také nachází wellness studio (masáže, fitness, whirlpool) a kadeřnictví.


V budově Apartmánů Capital se také nachází restaurace (kuřácká a nekuřácká část), která nabízí zvláštní polední menu, samozřejmě si můžete vybrat i z menu které nabízí jak speciality české, tak i mezinárodní kuchyně. Restaurace je otevřena Po-Pá 11:00-24:00 Ne 11:00-23:00. Pro nákup potravin je možné využít supermarket, který se nachází v průchodu do metra, či obchodní dům Marks & Spencer.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: apartman-capital@toprague.cz
Adresa: Václavské náměstí 36 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Apartmanu Capital Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Apartmanu Capital Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist