Apartman Capital Praha

.Apartmány Capital se nacházejí v samém srdci Prahy na Václavském náměstí. V okolí se lze nalézt velké množství význačných památek jako je kupříkladu Staroměstský Orloj či Karlův most. Pro cestování za vzdálenějšími památkami lze využít MHD, stanice tramvaje je vzdálená cca 50m a stanice metra je přímo před domem. Pokud chcete poznat noční život, v okolí najdete množství klubů a hospod, které budou vyhovovat široké škále zákazníků.


Všechny apartmány mají samostatnou koupelnu (vana, ručníky) s toaletou, plně vybavenou kuchyní (nádobí, lednička s mrazákem, myčka, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice/kávovar). Apartmány Capital disponují bezdrátovým připojením k internetu (ZDARMA) a až na jeden mají všechny také terasu. Náš apartmánový dům je vybaven výtahem, vąechny apartmány mají pouze jedno podlaží a také terasy jsou na stejné úrovni jako apartmány. Recepce je k dispozici 24 hodin denně, je možné si zde rezervovat různé výlety po Praze, parkování či obdržet informace o nejbližších památkách.


Na Václavském náměstí a v jeho nejbližším okolí se také nachází mnoho klubů (Duplex, Karlovy lázně), pivnic (Rustika, nachází se přímo v domě) a kabaretů (Darling). Snídaně není v ceně, ale dá se připlatit, v případě žádosti je možné donést ji na pokoj (nutno objednat předem), jinak se podává v kavárně o patro níže, která také disponuje internetovým připojením. Na stejném patře se také nachází wellness studio (masáže, fitness, whirlpool) a kadeřnictví.


V budově Apartmánů Capital se také nachází restaurace (kuřácká a nekuřácká část), která nabízí zvláštní polední menu, samozřejmě si můžete vybrat i z menu které nabízí jak speciality české, tak i mezinárodní kuchyně. Restaurace je otevřena Po-Pá 11:00-24:00 Ne 11:00-23:00. Pro nákup potravin je možné využít supermarket, který se nachází v průchodu do metra, či obchodní dům Marks & Spencer.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: apartman-capital@toprague.cz
Adresa: Václavské náměstí 36 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Apartmanu Capital Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Apartmanu Capital Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist